БИРО СИТИ 9059

13.790 ден

НА ЗАЛИХА

4 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Биро: 148 x 60 x 75 cm (работна плотна: 120 x 60 cm) 2х Полица: 175,5 х 36 х 40 cm Боја: Сонома Арвен со МДФ Кобалт Сјај Изработка: Биро со 2 полици изработени од иверка во Сонома Арвен боја со деб 16 и 25 мм и МДФ Кобалт Сјај со деб 16 мм. Плотна со деб. 25мм.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИРО СИТИ 9059”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби