ДЕТСКА СОБА ФАБИО

36.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: Лежај: 128 x 205 x 91 cm (за душек 120х200 cm) Секција: 255,5 x 56,5 x 201 cm – Ормар (голем): 84,5 x 56,5 x 201 cm – Ормар (мал): 37 x 37,5 x 201 cm – Висаче со полици: 127 x 37,5 x 87 cm Биро: 125 x 55 x 76 cm Боја: Крем со Тортана Изработка: Детска соба изработена од иверка со деб. 18mm во Перла (Крем) боја (лице) и Тортана (Кафена) боја (корпус). Лежај со две фиоки.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА ФАБИО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби