ДЕТСКА СОБА ГЛОРИА

33.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14823 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: Лежај: 115 x 208 x 86,5 cm (За душек: 100 х 200 cm) Ормар: 140 x 60 x 200 cm 1хНатказна: 45 x 35 x 46 cm Боја: Даб сонома Изработка: Детска соба изработена од висококвалитетна иверка од 16мм

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 115 x 208 x 86,5 cm (За душек: 100 х 200 cm) Ормар: 140 x 60 x 200 cm 1хНатказна: 45 x 35 x 46 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар, 1хнатказна

БОЈА

Даб сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детска соба изработена од висококвалитетна иверка од 16мм. Детската соба е достапна и на елементи https://www.mebel-vi.com/?s=%D0%93%D0%9B%D0%9E%D0%A0%D0%98%D0%90&post_type=product

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА ГЛОРИА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian