ДЕТСКА СОБА КОЛАЖ

53.810 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

SHARE

Опис

Димензии: Лежај: 125 x 205,7 x 84,7 cm (за душек 120 х 200 cm) Натказна: 39.8 x 32.5 x 45.4 cm Биро: 110 x 55 x 74.4 cm Библиотека: 60 x 41,5 x 189,6 cm Фиокар: 117 x 41,5 x 103 cm Ормaр: 94,5 x 62,2 x 199,2 cm Боја: Боја како на сликата (Теразо / Бела / Комано Слива) Изработка: Детска соба изработена од висококвалитетна иверка, со фиоки за дополнителен простор за складирање на лежајот

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА КОЛАЖ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби