ДЕТСКА СОБА МОДЕРН РОЗЕ – ОНЛАЈН

47.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 95 x 204,5 x 66 cm (за душек 90 х 200 cm) Ормар: 140 x 52,5 x 201 cm Биро: 110 x 55 x 88 cm Фиокар: 90 x 42 x 76 cm Полица: 80 x 18 x 22 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар, фиокар, биро и полица

БОЈА

Розе голд, сонома и бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16мм

ОПИС

Детска соба изработена од медијапан во розе голд и сонома со деб. 18мм и иверка во бела софт со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-90-200/

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање на вратичките

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Вклучена подница

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА МОДЕРН РОЗЕ – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби