ДЕТСКА СОБА ОРИОН

38.900 ден

8 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: Лежај: 94 x 205 x 96 cm (за душек 90х200 cm) Дополнителен душек: 80 x 190cm Плакaр: 200 x 52 x 125 cm Елемент со полици: 50 х 45 х 160cm Биро: 125 x 55 x 76 cm Фиокар:60 x40 x 80,5 cm Изработка: Детска соба изработена од висококвалитетна иверка со деб.18мм во Перла (Крем) боја и Тортана (Кафена) боја (корпус).

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА ОРИОН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби