ДЕТСКА СОБА РАВЕН

52.880 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

SHARE

Опис

Димензии Лежај: 146 x 210 x 88 cm (140 x 200 душек) Висина на лежај: 42 cm Натказна: 50 x 41,5 x 48,5 cm Биро: 150 x 60 x 74 cm Библиотека: 60 x 41,5 x 192,5 cm Плакар: 170 x 61 x 210 cm Боја: Како на фотографијата (Сива, Бела, Црна и Зелена) Изработка: Детска соба изработена од висококвалитетна иверка, со метални црни ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА РАВЕН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби