ДЕТСКА СОБА СНОУ – ОНЛАЈН

74.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14830 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 126 x 209,5 x 87,5 cm (за душек: 120 x 200 cm) 1хНатказна: 60,5 x 41,5 x 43 cm Трокрилен ормар: 166 х 59 х 198,5 cm Библиотека: 61 x 41,5 x 198,5 cm Биро: 138 x 67 x 76 cm Бифе: 96 x 41,5 x 86,5 cm Полица: 110 x 24 x 22 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплет вклучува лежај, 1хнатказна, трокрилен ормар, библиотека, биро, бифе и полица

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Снежно-белите фронтови може лесно да се вклопат во секој декор. Детската соба е достапна и на елементи https://www.mebel-vi.com/?s=%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%83&post_type=product

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА СНОУ – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби