ДВОСЕД ЧАТО ТОП ЦЕНА

9.900 ден

20 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: L 180 х W 66 х H 80 cm Височина на седиште: 39 cm Длабочина на седиште: 50 cm Димензии за спуштање: 182 x 70 cm Боја: – Капучино (GR 112) – Темно Сина (GR 115) – Сина – Кафена Изработка: Двосед изработен во штоф, со металнии црни ногари ногари и механизам за спуштање на страничните наслони со 5 поставувања. Овој двосед е одлично решение за оние кои сакаат фенси кратка дремка.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДВОСЕД ЧАТО ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби