ДВОСЕД КОКСИ – ЛЕЖАЈ

19.900 ден

На залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

НА ЗАЛИХА

КАПУЧИНО
КАПУЧИНО
ТЕМНО ЗЕЛЕНА
ТЕМНО ЗЕЛЕНА
ТЕМНО СИВА
ТЕМНО СИВА
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: L 177 х W 87 х H 81 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 55 cm Димензии за спуштање: L 210 x 75 W Боја: – Темно Сива (ML 032) – Темно Зелена (ML029) – Капучино (ML011) Изработка: Двосед изработен во штоф, метални ногари и метална конструкција.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДВОСЕД КОКСИ – ЛЕЖАЈ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби