ДВОСЕД МОРИ

20.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

SHARE

Опис

Димензии: 160 x 80 x 80 cm Длабочина на седиште: 50 cm Висина на седечки дел: 50 cm Димензии за спиење: 200 x 80 cm Боја: Сива (GRI) Изработка: Двосед изработен од квалитетен штоф со дрвена констуркција, со механизам за спуштање од страните

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДВОСЕД МОРИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби