ДВОСЕД САНДО

18.900 ден

4 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: L 133 х W 78 х H 78 cm Длабочина на седиште: 70 cm Димензии за спуштање: 175 x 133 cm Боја: – Капучино (ML011) – Темно Сива (ML032) Изработка: Двосед изработен во штоф, со метални црни ногари и механизам за спуштање. Овој двосед е одлично решение за оние кои сакаат фенси кратка дремка.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДВОСЕД САНДО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби