ФОТЕЛЈА АМОРИНИТО

12.900 ден

2 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: L 77 х W 83 х H 77 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 56 cm Боја: – Сива (Grey) – Розева (Light Pink) Материјал: Фотелјата Аморинито е предлог за луѓе кои сакаат оригинални решенија. Елегантната и невообичаена форма што личи на отворена школка и дава на фотелјата уникатен карактер. Фотелјата е изработена од кадифена ткаенина пријатна на допир. Издржливост до 100кг

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА АМОРИНИТО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби