ФОТЕЛЈА БОЛЕРО

14.900 ден

НА ЗАЛИХА

3 на залиха

SHARE

Опис

Димензии на фотелја: 63 x 77 x 105 cm Димензии на табуретка: 52 х 45 х 44 cm Висина на седечки дел на фотелја: 48 cm Боја: Сива Изработка: Фотелја и табуретка изработени од нежен штоф со црни ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА БОЛЕРО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби