ФОТЕЛЈА КАСТЕЛ 2

11.999 ден

27 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: 71 x 79 x 97 cm Димензии на седечки дел: 45 x 50 cm Висина на седечки дел: 44 cm Боја: – Зелена – Сина Изработка: Фотеља изработена од штоф, со златни хромирани ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА КАСТЕЛ 2”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби