ФОТЕЛЈА МАРИС ТОП ЦЕНА

9.980 ден

6 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 12635 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: L 90 х W 60 х H 95 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензии за спуштање: 135 x 90 cm Боја: – Светло Кафена (GR 121) – Темно Сина (GR 125) Изработка: Фотелја изработена од високо квалитетен штоф и дрвени ногари, спортски изглед и можност брзо да се претвори во кревет.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА МАРИС ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби