ФОТЕЛЈА МУН

13.900 ден

39 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: L 70 х W 74 х H 74 cm Височина на седиште на фотелја: 43 cm Димензии на седечки дел: 53 х 56 cm Боја: Сина Изработка: Додајте уникатно парче мебел во вашиот дом со оваа стилска и класична фотелја, со дрвени ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА МУН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби