ФОТЕЛЈА НИТА

8.900 ден

4 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: L 95 х W 70 х H 85 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 50 cm Димензии за спуштање: 135 x 70 cm Боја: – Капучино (GR 112) – Темно Сива (GR 113) – Бордо (GR 114) Содржина на ткаенина: Изработена е од 100% полиестерски материјал. Препорака за нега / чистење на ткаенина: Tкаенина што лесно се чисти Карактеристика на механизмот: Клик клак механизам во шест етапи Материјал за скелет: Mетален профил / нераѓосувачки Мекост на сесијата: Меко Ногари: Метални, црни Фотеља за они кои сакаат да ја искусат удобноста сами.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА НИТА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби