ФОТЕЛЈА ПЛАМ ТОП ЦЕНА

9.980 ден

52 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: L 68 х W 70 х H 85 cm Височина на седиште на фотеља: 49 cm Боја: Розева Изработка: Додајте уникатно парче мебел во вашиот дом со оваа стилска и класична фотелја. Прекрасниот модел и нежниот штоф на овој модел го гушкаат вашето тело со удобност. Златни ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА ПЛАМ ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби