ФОТЕЛЈА РЕЛАКС НЕВАДА

13.999 ден

3 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 69 x 87-157 x 100-75 cm Издржливост до 136 kg Боја: – Црна – Капучино Изработка: Фотеља со релакс механизам, изработена од Еко-Кожа. Риклајнер функција.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА РЕЛАКС НЕВАДА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби