ФОТЕЛЈА РОБИН

14.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

ТЕМНО КАФЕНА
ТЕМНО КАФЕНА
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: L 80 х W 112 х H 90 cm Височина на седиште: 50 cm Боја: Темно Кафена (NR 402) Изработка: Фотелја изработена од високо квалитетен штоф и дрвени ногари со механизам за спуштање

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА РОБИН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби