ФОТЕЛЈА САЛОНГ

14.300 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

Сина
Сина
Избриши
Шифра: 14287 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: L 74 х W 74 х H 70 cm Боја: Сина Изработка: Додајте уникатно парче мебел во вашиот дом со оваа стилска и класична фотелја, со златни ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА САЛОНГ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби