ФОТЕЛЈА САНСЕТ

10.999 ден

Check 1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 12707 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: L 77 х W 88 х H 107 cm Височина на седиште: 41 cm Длабочина на седиште: 52 cm Боja: – НОВА БОЈА: Темно Сива (Babyface 38(45)) Изработка: Фотеља изработена во штоф и метални ногари во Златна боја.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА САНСЕТ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби