ФОТЕЛЈА ВЕГА

11.970 ден

41 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: L 80 х W 92 х H 100 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 52 cm Бои: – Светло Кафена (1102)-(ECOMARS 1105.03) – Темно Сива (1111)-(ECOMARS 1105.12) – Крем 2 (1370) – Сива 2 (1379) – Кафена 2 (1383) Изработка: Фотеља изработена во штоф и дрвени ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА ВЕГА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби