ГАРНИТУРА РИО

46.900 ден

Check 9 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13605 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: Гарнитура: 198 x 145 x 78 cm – Висина на седечки дел: 50 cm Трп. маса: 130(+60) x 80 x 75 cm Стол х 2: 45 x 52 x 90 cm – Димензии на седечки дел: 41 x 40 cm – Висина на седечки дел: 46 cm Фотеља: 50 x 75 x 80 cm – Висина на седечки дел: 51 cm – Димензии на седечки дел: 75 x 50 cm Боја: Жолта Изработка: Трпезариски сет составен од аголна гарнитура, трп. маса и два стола. Гарнитурата е изработена во штоф со дрвени ногари. Помалиот дел од гарнитурата може да биде и одделен. Трп. масата е изработена од медијапан плотна во Бела боја и дрвени ногари во Орев боја, со механизам за продолжување. Столовите се изработени во штоф со дрвени ногари во Орев боја.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ГАРНИТУРА РИО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби