КАУЧ ВИКИ ОД ЗАЛИХА ###

17.900 ден

5 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: L 215 х W 104 х H 79 cm Височина на седиште: 57 cm Длабочина на седиште: 43 cm Диемнзија за спиење: 115 x 190 cm Бои: – СП-19 – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Механизам: Клик-Клак седиште/наслон Лежај: ЈЕЗГРО

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КАУЧ ВИКИ ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби