КЛАЦКАЛКА ДЕТСКА КИД 2

2.990 ден

НА ЗАЛИХА

9 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 44 x 52 x 62 cm Висина на седечки дел: 29 cm Издржливост до 40 кg Боја: Како на сликата Изработка: Изработена од виткано дрво од бреза, метална рамка на задниот дел и квалитетен памучен мебел-штоф.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛАЦКАЛКА ДЕТСКА КИД 2”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби