КЛАЦКАЛКА ЈОКА

10.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

БОРДО
БОРДО
Жолта
Жолта
Зелена
Зелена
Црна
Црна
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: 67 x 88 x 95 cm Висина на седечки дел: 53 cm Длабочина на седиште: 55 cm Ширина на седиште: 55 cm Издржливост до 120кг Боја: – Бордо – Зелена – Сива – Црна – Жолта Изработка: Клацкалка изработерна од квалитетен штоф со метална основа и дрвени раконаслони

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛАЦКАЛКА ЈОКА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби