КЛАЦКАЛКА КОНО

15.300 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

КРЕМ
КРЕМ
РОЗЕВА
РОЗЕВА
ТЕМНО ЗЕЛЕНА
ТЕМНО ЗЕЛЕНА
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: 90 x 95 x 100 cm Висина на седечки дел: 60 cm Длабочина на седиште: 54 cm Ширина на седиште: 50 cm Издржливост до 120кг Боја: – Крем (ML002) – Розева (ML027) – Темно Зелена (ML029) – Темно Сива (ML032) Изработка: Клацкалка изработерна од квалитетен штоф со метална основа и механизам за спуштање на наслонот

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛАЦКАЛКА КОНО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби