КЛАЦКАЛКА МАКС Б ПЛУС ВЕНГЕ

12.300 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

SHARE

Опис

Димензии: 52 x 90 x 95 cm Бoja: Венге Изработка: Клацкалка изработена од дрвена конструкција (корпус) и седиште и наслон од штоф

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛАЦКАЛКА МАКС Б ПЛУС ВЕНГЕ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби