КЛУБ БАРКОД

18.999 ден

10 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 140 x 69 х 35 cm Тежина: 20кг Боја: – Орев – Шарена (водење на сериски ДРУГИ БОИ) Изработка: Клуб маса изработена од смрека (плотна) и железни ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ БАРКОД”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби