КЛУБ БИЕН ГОЛЕМА

22.900 ден

НА ЗАЛИХА

11 на залиха

Шифра: 13487 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 114 x 114 х 43 cm Тежина: 14кг Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од 30мм смрека (плотна) и железни ногара. Уникатна маса која освојува со својата едноставност

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ БИЕН ГОЛЕМА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби