КЛУБ БИЕН МАЛА

10.300 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 49 x 49 х 60 cm Тежина: 14кг Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од 30мм смрека (плотна) и железни ногара. Уникатна маса која освојува со својата едноставност

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ БИЕН МАЛА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби