КЛУБ БОХОЛ

8.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14572 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 100 x 60 x 46 cm Боја: Сина мат со светол ривиера даб (како на сликата) Материјал: Модерната колекција Bohol е инспирирана од ексклузивниот скандинавски стил, каде едноставноста и функционалноста се особено ценети. Главна декорација на колекцијата е темно сината мат боја со забележлив дрвен дезен во комбинација со светол ривиера даб.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

100 x 60 x 46 cm

БОЈА

Сина мат со светол ривиера даб (како на сликата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Модерната колекција Bohol е инспирирана од ексклузивниот скандинавски стил, каде едноставноста и функционалноста се особено ценети. Главна декорација на колекцијата е темно сината мат боја со забележлив дрвен дезен во комбинација со светол ривиера даб.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ БОХОЛ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.