КЛУБ ДИНО

7.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14957 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 120 x 70 x 45 cm Боја: Бела со меркур Материјал: Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка од 18мм. Нашите дизајни ја комбинираат функционалноста со издржливоста, трансформирајќи го вашиот животен простор во негувачка и топла средина.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ДИНО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian