КЛУБ ЕЛЗАН

9.900 ден

НА ЗАЛИХА

6 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 110 x 60 x 48 cm Боја: Бела Материјал: Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка со бела сјај фолија. Едноставна модерна колекција која одлично ќе се вклопи во минималистички ентиериер. Со две врати за дополнителен простор за складирање

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

110 x 60 x 48 cm

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

110 x 60 x 48 cm

ОПИС

Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка со бела сјај фолија. Едноставна модерна колекција која одлично ќе се вклопи во минималистички ентиериер. Со две врати за дополнителен простор за складирање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ЕЛЗАН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби