КЛУБ ЕМИЛИ

10.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

ЗЛАТЕН ДАБ
ЗЛАТЕН ДАБ
Црна
Црна
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: 110 x 60 х 42 cm Боја: – Златен Даб – Сива/Црна Изработка: Клуб маса изработена од МДФ со црни метални ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ЕМИЛИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби