КЛУБ ЕНКАНТО

9.900 ден

НА ЗАЛИХА

11 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 110 x 60 x 45 cm Боја: Бел Бор Изработка: Клуб маса изработена од МДФ. Се чини дека кафето има подобар вкус кога го пиеме во познат амбиент, но истовремено елегантно. Масичката за кафе „Енканто“ лесно може да придонесе за тоа. Елеганцијата и шик може да бидат ваши сега.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ЕНКАНТО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби