КЛУБ ЕСПИНОЗА

9.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13244 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 110 x 65 х 45 cm Боја: Даб Изработка: Клуб маса изработена од МДФ со црни метални ногари и стаклена полица. Модерна комбинација на материјали што ќе бидат совршени за модерни ентериери

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ЕСПИНОЗА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби