КЛУБ ФОБЈА

6.999 ден

НА ЗАЛИХА

3 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 110 x 60,2 х 31,5 cm Боја: Како на сликата Изработка: Клуб маса изработена од имитација на дрвени плочки, масата не е само убава, туку и функционална. Големата површина на врвот на масата ќе ви овозможи лесно да примите мал број гости. Од друга страна, практична фиока со удобен механизам без рачки ќе биде одличен дополнителен простор за складирање. Ремените се изработени од еколошка кожа.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ФОБЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби