КЛУБ МАСИ СЕТ АПЛ ТОП ЦЕНА

19.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Голема: 81 x 81 x 45 cm Мала: 61 x 61 x 50 cm Тежина: 22кг Боја: Како на сликата Изработка: Едноставна клуб маса која ќе се вклопи во сечиј амбиент

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МАСИ СЕТ АПЛ ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби