КЛУБ МАСИ СЕТ МЕКСИКО ТОП ЦЕНА

5.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: 1. 65 x 42 x 53 cm 2. 51,5 x 37 x 45.5 cm 3. 37,5 x 32 x 38 cm Боја: Бор Изработка: Сет од три маси изработени од цврсто борово дрво во светло природна боја со видлива дрвена структура. Масичките се насликани во темно сива боја. Профилираните страни и горниот дел и даваат на оваа маса груб рустикален изглед. Масичката има детали во црна боја.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МАСИ СЕТ МЕКСИКО ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби