КЛУБ МАСИ СЕТ ОЛЕА

16.900 ден

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Голема: 80 x 65 x 55 cm Средна: 75 x 61 x 51 cm Мала: 39 x 33 x 43 cm Тежина: 13кг Боја: Како на сликата Изработка: Сет од трендовски клуб маси изработени од 18 мм МДФ, погодни за сечиј дом

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МАСИ СЕТ ОЛЕА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби