КЛУБ МАСИ СЕТ ПАНТЕ

25.900 ден

НА ЗАЛИХА

9 на залиха

Шифра: 14946 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: Голема: 90 x 90 x 41 cm Мала: 50 x 50 x 48 cm Тежина:20кг Боја: Црна со орев Изработка: Сет од клуб маси изработени од МДФ со црни метални ногари. Оргинално парче мебел за вашата дневна соба

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Голема: 90 x 90 x 41 cm Мала: 50 x 50 x 48 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Сет од две масички

БОЈА

Црна со орев

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Сет од клуб маси изработени од МДФ со црни метални ногари. Оргинално парче мебел за вашата дневна соба

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Тежина: 20кг

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МАСИ СЕТ ПАНТЕ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби