КЛУБ МАСИ СЕТ САФИР (СИВА ММ-9505)

19.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 11743 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 1: Ф 82 x 47,5 cm 2: Ф 77,5 x 43 cm (збирно 4те елемента), 39 х 39 х 43 cm (единечен елемент) Боја: Црна Изработка: Сет клуб маси изработени од црни стаклени плотни и метални никловани конструкции.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МАСИ СЕТ САФИР (СИВА ММ-9505)”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби