КЛУБ ВОЛТА

10.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 113 x 63 х 46 cm Боја: Даб, црни ногари Изработка: Клуб маса изработена од МДФ во даб, со метални ногари, со четири прегради на средината

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ВОЛТА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби