КЛУПА ЧАНТОН – ОНЛАЈН

6.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14582 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

135 x 35 x 54 cm

БОЈА

Аристон даб и сива еко кожа

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Клупа изработена од висококвлаитетна иверка, комбинирана со тапациран дел за седење.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУПА ЧАНТОН – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби