КОМОДА АНДРЕЈ ТОП ЦЕНА

12.900 ден

2 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 240 x 40 x 191 cm Елемент за ТВ: 120 x 40 x 42 cm Долен широк елемент: 70 x 40 x 160 cm Долен висок елемент: 50 x 40 x 191 cm Полица: 120 x 19 x 19 cm Боја: Артисан со Гранада Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм во Гранада (лице) и Артисан (корпус).

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА АНДРЕЈ ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби