КОМОДА БОХОЛ ГОЛЕМА

43.590 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15028 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

344,5 х 42 х 205 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Тв елемент: 166 x 42 x 52 cm Голема витрина: 106,5 x 42 x 160,5 cm Мала витрина: 72 x 42 x 205 cm Полица: 160 x 22 x 30 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, голема витрина, мала витрина и полица

БОЈА

Сина мат со светол ривиера даб (како на сликата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Модерната комода од колекцијата Bohol е инспирирана од ексклузивниот скандинавски стил, каде едноставноста и функционалноста се особено ценети. Главна декорација на колекцијата е темно сината мат боја со забележлив дрвен дезен

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА БОХОЛ ГОЛЕМА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби