КОМОДА БОТАН – ОНЛАЈН

21.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14575 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

296 x 41,5 x 144 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, мал елеметн и две полици

БОЈА

Бела сјај со сив бетон

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка. Оваа колекција внесува убавина и хармонија во вашиот дом, што е суштината на најдобриот минимализам. Практичноста на отворање и затворање ја гарантира системот „push to open“

ПРЕДНОСТИ

PUSH механизам

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА БОТАН – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби